C4 Cactus

W LEASINGU

JUŻ OD 595 PLN*

Citroën prezentuje swój kompaktowy model – Citroën C4 Cactus. Samochód został udoskonalony, dzięki czemu odpowiada najwyższym standardom segmentu C w zakresie wykorzystanych silników i rozwiązań technologicznych. Wyróżnia się na tle konkurentów wyjątkowym charakterem i niezrównanym poziomem komfortu.

 • Czysta, monolityczna forma nadwozia kryje elementy stylistyczne charakterystyczne dla Citroëna, takie jak panele AirBump® w dolnej partii drzwi, szyby tworzące jednolitą przeszkloną powierzchnię czy „pływający” dach
 • 31 wariantów personalizacji zewnętrznej
 • Wyposażony w zawieszenie z progressive Hydraulic Cushions™ (PHC), po raz pierwszy wykorzystano w nim siedzenia Advanced Comfort®
 • Użyteczne, praktyczne schowki
 • Izolacja akustyczna

Inteligentne technologie:

 • Active Safety Brake
 • System kontroli uwagi kierowcy
 • Mirror Screen
 • Citroën Connect NAVi 3D
 • Citroën Connect Box

Jest dostępny z jednostkami benzynowymi PureTech oraz silnikami DIESLA BlueHDi

Dlaczego warto go mieć?

12 systemów wspomagających prowadzenie
Spokój i harmonia dzięki technologiom
Ekologia i radość z jazdy

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 73 000 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 595 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ