Citroën C4

KUP ONLINE

Już od 910 zł netto/mies.

lub Leasing 101%

Dzięki podwyższonej sylwetce, dużym kołom i płynnym liniom Citroën C4 sprawia wrażenie, jakby był gotowy do skoku. Aerodynamiczne, opływowe nadwozie kryje bardzo przestronne wnętrze.

Poczuj się komfortowo i swobodnie w Citroënie C4. 

Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 910 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 1180 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

 

Technologie zwiększające poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy:

 • Dostępny w wersji benzynowej lub diesla
 • Silniki od 100 do 130 KM z automatyczną lub manualna skrzynia biegów EAT8
 • siedzenia Advanced Comfort zapewniające wiele rodzajów komfortu
 • Duży bagażnik o pojemności 380 litrów
 • Nawigacja on-line CITROËN CONNECT NAVI
 • Technologie łączności CITROËN CONNECT PLAY i CONNECT ASSIST
 • 20 systemów bezpieczeństwa i wspomagania prowadzenia

 

NOWA WIZJA KOMPAKTOWEGO HATCHBACKA À LA CITROËN

Citroën C4 podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki połączeniu:

 • Elegancji, płynnych linii i dynamicznego charakteru w nadwoziu kompaktowego hatchbacka: samochód ma aerodynamiczną sylwetkę, wyrafinowane linie, unikalne detale stylistyczne oraz nową identyfikację świetlną z przodu i z tyłu
 • Wewnętrznej siły i charakteru SUV-a: nowy model wyposażony jest w duże koła i ma wyraziste, pełne energii linie nadwozia

Dlaczego warto go mieć?

WYRAZISTA, PEŁNA ENERGII LINIA NADWOZIA
JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTU
20 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 108 350, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 910 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.**Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 108 350 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto 1180 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. *** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ