Nowy Citroën C5 X

JUŻ OD 1 739 PLN NETTO/MIES.*

W FREE2MOVE LEASE

W biznesie poruszaj się swobodnie. Nowy Citroen C5 X już od 1 739 zł netto/mies. w ofercie Free2Move Lease.

Zalety finansowania:

 • Okres finansowania od 24 do 60 mies.
 • Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 10 000 km do 200 000 km
 • Spersonalizowane usługi (samochód zastępczy / Assistance 24 / Ubezpieczenie / Karta paliwowa

+ 3 dodatkowe lata ochrony pogwarancyjnej

+ Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,8% wartości pojazdu

Zapytaj również o atrakcyjną ofertę finansowania dla klientów indywidualnych.

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. To nowy standard przyczepności i komfortu dzięki aktywnemu zawieszeniu Citroën Advanced Comfort. Podróżuj w trybie ë-komfort, gdzie jazda staje się cicha, płynna, bezproblemowa i pozbawioną wibracji jazdą.

Nowy Citroën C5 X wyposażony jest w zaawansowane technologie umożliwiające półautonomiczną jazdę oraz nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym 12″ i funkcją rozpoznawania głosu.

Wnętrze Nowego Citroëna C5 X jest ciepłe, harmonijne i przestronne. Dużo miejsca dla pasażerów, przyjazny klimat, niezwykła dbałość o detale i praktyczne rozwiązania… Przyjmij zaproszenie do wyjątkowej podróży.

Dlaczego warto go mieć?

ELEGANCJA I DYNAMICZNY CHARAKTER
ZAWIESZENIE CITROËN ADVANCED COMFORT®
POJEMNY BAGAŻNIK

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 149 300 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 739 zł. W racie jest uwzględniony Pakiet Serwisowy Basic na 5 lat oraz 100 000 km przebiegu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,8% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.