Nowy Citroën C5 X

WJEDŹ DO STREFY ZEN

ZYSKAJ do 30 000 zł

LEASING 105%

Odkryj unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nowego Citroëna C5 X. Wjedź do sterfy CitroZEN!

Zyskaj nawet do 30 000 zł

 • rabat bazowy do 5 000 zł
 • specjalny rabat do 10%
 • pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Skorzystaj z Leasingu 105%

 • leasing na okres 24. miesięcy przy wpłacie początkowej 45%

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. To nowy standard przyczepności i komfortu dzięki aktywnemu zawieszeniu Citroën Advanced Comfort. Podróżuj w trybie ë-komfort, gdzie jazda staje się cicha, płynna, bezproblemowa i pozbawiona wibracji.

Nowy Citroën C5 X wyposażony jest w zaawansowane technologie umożliwiające półautonomiczną jazdę oraz nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym 12″ i funkcją rozpoznawania głosu.

Wnętrze Nowego Citroëna C5 X jest ciepłe, harmonijne i przestronne. Dużo miejsca dla pasażerów, przyjazny klimat, niezwykła dbałość o detale i praktyczne rozwiązania… Przyjmij zaproszenie do wyjątkowej podróży.

Dlaczego warto go mieć?

ELEGANCJA I DYNAMICZNY CHARAKTER
ZAWIESZENIE CITROËN ADVANCED COMFORT®
POJEMNY BAGAŻNIK

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 151 753 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 817 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów. Dodatkowe wsparcie w wysokości do 30 000 zł dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 5 000 zł dla wersji Shine i Shine Pack, 10% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu oraz wartości pakietu ubezpieczeń OC/AC w wysokości 3% ceny cennikowej samochodu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 105% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.