Citroën C5 X

POCZUJ HARMONIĘ

KUP ONLINE

Już od 1095 zł netto/mies.

Lub leasing 101%

C5 X to unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznego stylu kombi i podwyższonej sylwetki typowej dla segmentu SUV. Poczuj pełnię harmonii w podróży. Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 1095 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 1330 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. To nowy standard przyczepności i komfortu dzięki aktywnemu zawieszeniu Citroën Advanced Comfort. Podróżuj w trybie ë-komfort, gdzie jazda staje się cicha, płynna, bezproblemowa i pozbawiona wibracji.

Wnętrze  Citroëna C5 X jest ciepłe, harmonijne i przestronne. Dużo miejsca dla pasażerów, przyjazny klimat, niezwykła dbałość o detale i praktyczne rozwiązania. Przyjmij zaproszenie do wyjątkowej podróży.

C5 X wyposażony jest w zaawansowane technologie, dzięki którym każda podróż jest bezpieczna i przebiega w warunkach nieograniczonego komfortu i harmonii. 

Zaawansowany wyświetlacz Head-Up prezentuje wszystkie kluczowe informacje na przedniej szybie w polu widzenia kierowcy. Są one wyświetlane w kolorze i w odpowiednio dużych rozmiarach.

 

Dlaczego warto go mieć?

ELEGANCJA I DYNAMICZNY CHARAKTER
ZAWIESZENIE CITROËN ADVANCED COMFORT®
POJEMNY BAGAŻNIK

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 162 950 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1095 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 162 950 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto 1330 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. *** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.