elektryczny ë-C4

Skorzystaj z promocyjnego finansowania w ramach Simply Drive!

Wynajem długoterminowy Simply Drive dedykowany jest klientom biznesowym, którzy cenią sobie komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem.

Płacąc stałe, miesięczne raty w znanej z góry wysokości, możesz korzystać z nowych samochodów oraz usług dodatkowych dostosowanych do twoich potrzeb.

 • Już od 1700 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 2132 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim

Citroën ë-C4 umożliwia codzienne przemieszczanie się w trybie elektrycznym, zapewniając pełną izolację od świata zewnętrznego. Poznaj jego główne zalety:

 • zerowa emisja CO2
 • zasięg do 357 km wg WLTP
 • ładowanie do 80% w 30 min przy wykorzystaniu ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW
 • idealnie harmonijna jazda: zero wibracji, zero wstrząsów, zero zmiany biegów
 • stale dostępny moment obrotowy wzmacniający doznania za kierownicą

Dlaczego warto go mieć?

CICHA PRACA NAPĘDU
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na


  Dane kontaktowe


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  * Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 175 900 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 20,3%, miesięczna rata leasingowa netto: 1700 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości 27 000 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy. **Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 175 900 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2 132 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ