Nowy C4

NOWA WIZJA KOMPAKTOWEGO HATCHBACKA À LA CITROËN

JUŻ OD 1 142 ZŁ NETTO/MIES.*

W FREE2MOVE LEASE

31 KONFIGURACJI NADWOZIA, 6 KLIMATÓW KOKPITU

7 kolorów nadwozia : Blanc Banquise, Noir Obsidien, Gris Acier, Gris Platinium, Rouge Elixir, Brun Caramel i Bleu Iceland

5 Pakietów Kolor : Glossy Black, Sable Métal, Gris Texturé, Anodised Deep Red i Anodised Blue, który jest zarezerwowany dla Nowego ë-C4 – 100% ëlectric.

6 klimatów kokpitu wykończonego miękkimi materiałami: dyskretne lub żywe tonacje − standardowa oraz 5 opcjonalnych, połączonych z siedzeniami Advanced Comfort: Urban Gray, Metropolitan Gray, Metropolitan Blue, Hype Black oraz Hype Red.

Nowy Citroën C4 podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki połączeniu:

 • Elegancji, płynnych linii i dynamicznego charakteru w nadwoziu kompaktowego hatchbacka: samochód ma aerodynamiczą sylwetkę, wyrafinowane linie, unikalne detale stylistyczne oraz nową identyfikację świetlną z przodu i z tyłu
 • Wewnętrznej siły i charakteru SUV-a: nowy model wyposażony jest w duże koła i ma wyraziste, pełne energii linie nadwozia

Dlaczego warto go mieć?

WYRAZISTA, PEŁNA ENERGII LINIA NADWOZIA
JESZCZE WIĘCEJ KOMFORTU
20 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 99 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 142 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ