NOWY Citroën ë-C4 X – Citroën Oferta
ZAPYTAJ O OFERTĘ »

NOWY Citroën ë-C4 X

KUP ONLINE

JUŻ OD 824 ZŁ NETTO/MIES.

lub leasing 101%

Design, komfort i praktyczne rozwiązania w kabinie nowego Citroena ë-C4 X są dokładnie takie same, jak w wersjach spalinowych. W mieście elektryczny ë-C4 X umożliwia wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu, gwarantując przy tym bezemisyjną jazdę w ciszy.

Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 1010 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 2006 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

+ Pakiet OC/AC za 1.99% wartości pojazdu przy zamówieniu online

Nowy ë-C4 X wyróżnia się niebanalnym stylem, który jest połączeniem eleganckiej formy fastbacka i nowoczesnego wyglądu SUV-a.

Rozkoszuj się niezrównanym spokojem w czasie jazdy. Rozgość się w przestronnym wnętrzu i korzystaj z przywilejów elektromobilności. Dzięki napędowi elektrycznemu możesz wjeżdżać do stref miejskich objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych, poruszać się buspasem, parkować za darmo w miejskich strefach płatnego parkowania  i cieszyć się bezemisyjną jazdą w absolutnej ciszy.

Nowy Citroën ë-C4 umożliwia codzienne przemieszczanie się w trybie elektrycznym, zapewniając pełną izolację od świata zewnętrznego. Poznaj korzyści z jego posiadania:

 • Płynna jazda w ciszy, bez emisji CO₂
 • Silnik elektryczny o mocy 100kW ( 136 KM)
 • Zasięg do 420 km (cykl WLTP)
 • Gwarancja na akumulator na 8 lat / 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności
 • 3 tryby jazdy – eko, standard, sport
 • Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi
 • Wygodne siedzenia Advanced Comfort®
 • Pojemność bagażnika od 510 do 1 360 litrów

Dlaczego warto go mieć?

My Citroen Drive Plus:
sterowanie za pomocą poleceń głosowych
Zaawansowane technologie
20 systemów wspomagających prowadzenie
Szybie ładowanie
Zyskaj 80% zasięgu w 30 min z szybką ładowarką DC 100 kW

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!

  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 185850 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna rata leasingowa netto: 824 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 185850 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 12%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1753 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. *** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.