NOWY Citroën ë-C4 X

KUP ONLINE

JUŻ OD 999 ZŁ NETTO/MIES.

lub leasing 101%

Design, komfort i praktyczne rozwiązania w kabinie nowego Citroena ë-C4 X są dokładnie takie same, jak w wersjach spalinowych. W mieście elektryczny ë-C4 X umożliwia wjazd do stref objętych ograniczeniami w ruchu, gwarantując przy tym bezemisyjną jazdę w ciszy.

Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 999 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 1385 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

 

Nowy ë-C4 X wyróżnia się niebanalnym stylem, który jest połączeniem eleganckiej formy fastbacka i nowoczesnego wyglądu SUV-a.

Rozkoszuj się niezrównanym spokojem w czasie jazdy. Rozgość się w przestronnym wnętrzu i korzystaj z przywilejów elektromobilności. Dzięki napędowi elektrycznemu możesz wjeżdżać do stref miejskich objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych, poruszać się buspasem, parkować za darmo w miejskich strefach płatnego parkowania  i cieszyć się bezemisyjną jazdą w absolutnej ciszy.

Nowy Citroën ë-C4 umożliwia codzienne przemieszczanie się w trybie elektrycznym, zapewniając pełną izolację od świata zewnętrznego. Poznaj korzyści z jego posiadania:

 • Płynna jazda w ciszy, bez emisji CO₂
 • Silnik elektryczny o mocy 100kW ( 136 KM)
 • Zasięg do 360 km (cykl WLTP)
 • Gwarancja na akumulator na 8 lat / 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności
 • 3 tryby jazdy – eko, standard, sport
 • Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi
 • Wygodne siedzenia Advanced Comfort®
 • Pojemność bagażnika od 510 do 1 360 litrów

Dlaczego warto go mieć?

My Citroen Drive Plus:
sterowanie za pomocą poleceń głosowych
Zaawansowane technologie
20 systemów wspomagających prowadzenie
Szybie ładowanie
Zyskaj 80% zasięgu w 30 min z szybką ładowarką DC 100 kW

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 186 200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 17,83%, miesięczna rata leasingowa netto: 999 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.**Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 186 200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10,06%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1385 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18 750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. *** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.