SUV C3 Aircross

KUP ONLINE

Już od 950 zł brutto/mies.

lub Pożyczka Prawdziwe 0%

Citroen C3 Aircross. Gotowy na przygodę!

Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 950 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Już od 725 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Pożyczka Prawdziwe 0%, RRSO 0%

+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Inteligentne technologie zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy:

 • Wyjątkowo wygodne fotele ADVANCED COMFORT®, zapewniające ergonomię siedzenia.
 • Grip Control z funkcją Hill Assist Descent – systemem wspomaga ruszanie na wzniesieniu.
 • Kolorowy wyświetlacz Head-Up, dzięki któremu wszystkie ważne informacje znajdują się w polu widzenia kierowcy.
 • Nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny i praktyczny ekran dotykowy o przekątnej 9”.
 • Technologia bezprzewodowego ładowania smartfonów.
 • Najnowszej generacji nawigacja Citroën Connect Navi.

System Citroën Connect Box, który w razie wypadku lub awarii umożliwia kontakt z infolinią Assistance.

Citroën C3 Aircross daje Ci możliwość personalizacji na najwyższym poziomie. Masz do dyspozycji aż 70 kombinacji wyglądu nadwozia dzięki połączeniu:

 • 7 lakierów,
 • 4 pakietów kolorystycznych
 • i 2 tonacji dachu.

 

 

Dlaczego warto go mieć?

PRZESTRONNOŚĆ, MODUŁOWOŚĆ, DOŚWIETLENIE
SIEDZENIA ADVANCED COMFORT
70 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 101 600 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 950 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 101 600, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 725 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. ***Pożyczka Prawdziwe 0% Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: cena pojazdu: 125 000 zł, wpłata własna: 75 000 zł, stała stopa oprocentowania pożyczki: 0%, finansowana opłata przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 50 000 zł (zawiera opłatę przygotowawczą od udzielenia pożyczki), miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 0 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 1388,89zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 50 000 zł. Kalkulacja z dnia 02.08.2023 r.