SUV C3 Aircross

Zyskaj do 10 500 zł

+ Atrakcyjna Pożyczka 0%

WEJDŹ DO WYPRZEDAŻOWEJ STREFY KOMFORTU

Poczuj się komfortowo i swobodnie w nowym Citroënie C3 Aircross.

Wejdź do strefy CitroZËN.

Zyskaj nawet do 10 500 zł *

 • Rabat bazowy do 4  500 zł
 • Specjalny rabat 5% od ceny cennikowej samochodu

+ Atrakcyjna Pożyczka 0%, RRSO: 4,28%
+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

ATRAKCYJNE OFERTY FINANSOWANIA

Klient indywidualny
Już od 1378 zł/mies.**

Klient biznesowy
Już od 1 154 zł netto/mies.***

+ 3 dodatkowe LATA OCHRONY POGWARANCYJNEJ
+ PROMOCYJNE UBEZPIECZENIE OC/AC/NNW/CAR ASSISTANCE

 

Inteligentne technologie zwiększające bezpieczeństwo i komfort jazdy:

 • Wyjątkowo wygodne fotele ADVANCED COMFORT®, zapewniające ergonomię siedzenia.
 • Grip Control z funkcją Hill Assist Descent – systemem wspomaga ruszanie na wzniesieniu.
 • Kolorowy wyświetlacz Head-Up, dzięki któremu wszystkie ważne informacje znajdują się w polu widzenia kierowcy.
 • Nowy, jeszcze bardziej ergonomiczny i praktyczny ekran dotykowy o przekątnej 9”.
 • Technologia bezprzewodowego ładowania smartfonów.
 • Najnowszej generacji nawigacja Citroën Connect Navi.

System Citroën Connect Box, który w razie wypadku lub awarii umożliwia kontakt z infolinią Assistance.

Citroën C3 Aircross daje Ci możliwość personalizacji na najwyższym poziomie. Masz do dyspozycji aż 70 kombinacji wyglądu nadwozia dzięki połączeniu:

 • 7 lakierów,
 • 4 pakietów kolorystycznych
 • i 2 tonacji dachu.

A to nie wszystko…

 

Dlaczego warto go mieć?

PRZESTRONNOŚĆ, MODUŁOWOŚĆ, DOŚWIETLENIE
SIEDZENIA ADVANCED COMFORT
70 KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na


  Dane kontaktowe


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  Przykładowa kalkulacja dla pożyczki o stałej stopie oprocentowania − Pożyczki 0%. Cena pojazdu: 80 000 zł, wpłata własna: 40 000 zł, miesięczna rata pożyczki: 1185 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 0,00%, finansowana opłata przygotowawcza: 5,5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 42 668 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, RRSO: 4,28%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 Ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 44 868 zł. Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez PSA Consumer Finance Polska Sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy się zgłosić do najbliższego salonu Citroëna. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na luty 2023 r.*Wyprzedaż CitroZËN Dodatkowe wsparcie dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 4 500 zł dla wersji Shine/Shine Pack oraz 5% od ceny cennikowej samochodu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. ** Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 98 500 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1 378 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. W racie jest uwzględniony Pakiet Serwisowy Basic na 5 lat oraz 100 000 km przebiegu. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% bez względu na szkodowość. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. ***Oferta finansowania dla klienta biznesowego Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 98 500 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 154 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. W racie jest uwzględniony Pakiet Serwisowy Basic na 5 lat oraz 100 000 km przebiegu. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.