Twój C5 Aircross

Finansowanie

Rata dla Ciebie:
1 497 zł/miesiąc **
Rata dla Firmy:
1 436 zł/miesiąc netto ***

Opis samochodu

Silnik i wersja:
Blue HDI 130 Feel Pack
Skrzynia biegów:
BVM6
Kolor:
ROUGE VOLCANO
Tapicerka:
TKANINA + SZTUCZNA SKÓRA
Kolor tapicerki:
CIEMNO-SZARA + CZERWONY MOTYW
Rok produkcji:
2020

Dane Techniczne

Długość:
4500 mm
Szerokość:
1859 mm
Wysokość:
1695 mm
Masa:
1565 kg
Dopuszczalna Masa Całkowita:
2000 kg
Prędkość maksymalna:
188 km/h
Przyspieszenie 0-100km/h:
10,4 s
Norma emisji spalin:
bez KPP
Spalanie:
5.3 l/100km ****
Emisja CO2:
103 g/km ****

Wyposażenie standardowe

 • Światła do jazdy dziennej LED
 • Tablet dotykowy 8" sterujący funkcjami samochodu (klimatyzacja, radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth)
 • Automatycznie włączane reflektory i wycieraczki przednie
 • Klimatyzacja automatyczna dwu-strefowa z filtrem zapachów (RFTA)
 • Citroen Connect Navi z 6 głośnikami, bi-tunerem, Wi-Fi, nawigacja 3D on-line, gniazdo USB
 • Chłodzony schowek w konsoli środkowej z klapką
 • V-AEB (AEBS 2) 10-85km/h: System hamowania awaryjnego
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
 • Cyfrowy zestaw wskaźników 12''
 • Koła ze stopów lekkich 18" diamentowane dwukolorowe 225/55R18
 • Tapicerka z połączeniem tkaniny Stone Grey i sztucznej skóry
Odkryj pełne wyposażenie samochodu...

Opcje

 • Lakier metalizowany
 • Koło zapasowe - dojazdowe

Znajduję się w: Warszawa

Punkt sprzedaży:
Avanti
Adres:
ul. Połczyńska 33
Telefon:
Napisz do nas:

Zapytaj o ofertę indywidualną

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *

  ** Przykładowa kalkulacja dla pożyczki balonowej o stałej stopie oprocentowania na model C5 Aircross w ofercie SimplyDrive: cena pojazdu: 120 700 zł, wpłata własna: 12 070 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 497 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 4,03%, finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 108 630 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty balonowej płatnej po 48 miesiącach: 53 274 zł, RRSO: 5.46%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 118 380 zł. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Citroën. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na 2 marca 2021r.

  *** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 91 261 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 497 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy, umowę serwisową z pakietem przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  **** Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: specyfika wyposażenia, opcje i rozmiar opon. Więcej informacji na stronie: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/technologie/przejrzyste-standardy-pomiaru-zuzycia-paliwa.html