Twój Berlingo

Finansowanie

Rata dla Ciebie:
1 087 zł/miesiąc **
Rata dla Firmy:
883 zł/miesiąc netto ***

Opis samochodu

Silnik i wersja:
BlueHDi 100 S&S LIVE
Skrzynia biegów:
BVM5
Kolor:
GRIS ARTENSE/STEEL GREY
Tapicerka:
MATERIAŁ MICA GREEN
Kolor tapicerki:
ZIELONO-CZARNA
Rok produkcji:
2020

Dane Techniczne

Długość:
4403 mm
Szerokość:
1848 mm
Wysokość:
1880 mm
Masa:
1569 kg
Dopuszczalna Masa Całkowita:
2095 kg
Prędkość maksymalna:
172 km/h
Przyspieszenie 0-100km/h:
12,7 s
Norma emisji spalin:
bez
Spalanie:
5.4 l/100km ****
Emisja CO2:
107 g/km ****

Wyposażenie standardowe

Odkryj pełne wyposażenie samochodu...

Opcje

 • Lakier metalizowany
 • Światła dzienne LED
 • Fotel kierowcy KOMFORT
 • Koło zapasowe
 • Drzwi tylne dwuskrzydłowe
 • Klimatyzacja manualna
 • Pakiet Miejski
 • Szyby przyciemniane+ otwier.szyba w pokrywie bagaż.(nie dot. drzwi dwuskrzydł.)
 • System audio RD6 DAB

Znajduję się w: Bogumiłowice k. Tarnowa

Punkt sprzedaży:
Józef Sowa Lider
Adres:
Mikołajowice 198
Telefon:
Napisz do nas:

Zapytaj o ofertę indywidualną

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *

  ** Przykładowa kalkulacja dla pożyczki balonowej o stałej stopie oprocentowania na model Berlingo w ofercie SimplyDrive: cena pojazdu: 84 905 zł, wpłata własna: 8 491 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 087 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 4,03%, finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 76 415 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty balonowej płatnej po 48 miesiącach: 41 391 zł, RRSO: 6.95%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 90 806 zł. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Citroën. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na 19 stycznia 2021r.

  *** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 69 028 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 087 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy, umowę serwisową z pakietem przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  **** Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: specyfika wyposażenia, opcje i rozmiar opon. Więcej informacji na stronie: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/technologie/przejrzyste-standardy-pomiaru-zuzycia-paliwa.html