Opis samochodu

Silnik i wersja:
1.0 VTi 72 FEEL
Skrzynia biegów:
BVM5
Kolor:
BLANC LIPIZAN
Tapicerka:
TAPICERKA MATERIAŁOWA ZEBRA
Kolor tapicerki:
CIEMNA Z CZERWONĄ
Rok produkcji:
2020

Dane Techniczne

Długość:
3465 mm
Szerokość:
1615 mm
Wysokość:
1460 mm
Masa:
962 kg
Dopuszczalna Masa Całkowita:
1240 kg
Prędkość maksymalna:
160 km/h
Przyspieszenie 0-100km/h:
12,6 s
Norma emisji spalin:
€6.3
Spalanie:
4.8 l/100km ****
Emisja CO2:
85 g/km ****

Wyposażenie standardowe

Odkryj pełne wyposażenie samochodu...

Opcje

 • Obrotomierz
 • Opcja systemowa
 • Koło zapasowe

Znajduję się w: Pułtusk

Punkt sprzedaży:
Auto-Drobot
Adres:
ul.Nasielska 9
Telefon:
Napisz do nas:

Zapytaj o ofertę indywidualną

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *

  **** Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: specyfika wyposażenia, opcje i rozmiar opon. Więcej informacji na stronie: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/technologie/przejrzyste-standardy-pomiaru-zuzycia-paliwa.html