Twój C3 Aircross

Finansowanie

Rata dla Ciebie:
974 zł/miesiąc **
Rata dla Firmy:
940 zł/miesiąc netto ***

Opis samochodu

Silnik i wersja:
1.2 PureTech 110 Shine
Skrzynia biegów:
BVM6
Kolor:
NATURAL WHITE
Tapicerka:
TKANINA URBAN RED
Kolor tapicerki:
CZARNA MISTRAL
Rok produkcji:
2020

Dane Techniczne

Długość:
4155 mm
Szerokość:
1765 mm
Wysokość:
1648 mm
Masa:
1344 kg
Dopuszczalna Masa Całkowita:
1795 kg
Prędkość maksymalna:
183 km/h
Przyspieszenie 0-100km/h:
10 s
Norma emisji spalin:
bez
Spalanie:
6.3 l/100km ****
Emisja CO2:
108.8 g/km ****

Wyposażenie standardowe

Odkryj pełne wyposażenie samochodu...

Opcje

 • Tapicerka URBAN RED + podłokietnik kierowcy maille 3D Quartz Dark Grey (U3)
 • Pakiet City
 • Pakiet zimowy
 • Paliet Rodzinny I dla tapicerek opcjonalnych
 • Dach bi-ton - Noir Ink Black
 • Koło zapasowe
 • Citroën Connect NAVi 3D NACB2 DAB, ekran dotykowy 7", BT, Mirror Screen, USB
 • Connect Box BTA
 • Koła aluminiowe 17" 4 Ever diamantée - Bridgestone 215/50 R17

Znajduję się w: Białystok

Punkt sprzedaży:
Motozbyt
Adres:
ul.Poleska 61
Telefon:
Napisz do nas:

Zapytaj o ofertę indywidualną

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *

  ** Przykładowa kalkulacja dla pożyczki balonowej o stałej stopie oprocentowania na model C3 Aircross w ofercie SimplyDrive: cena pojazdu: 86 215 zł, wpłata własna: 8 622 zł, miesięczna rata pożyczki: 974 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 4,03%, finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 77 594 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty balonowej płatnej po 48 miesiącach: 44 832 zł, RRSO: 5.36%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 90 836 zł. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Citroën. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na 19 stycznia 2021r.

  *** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 70 093 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 974 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy, umowę serwisową z pakietem przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  **** Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: specyfika wyposażenia, opcje i rozmiar opon. Więcej informacji na stronie: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/technologie/przejrzyste-standardy-pomiaru-zuzycia-paliwa.html