Twój Grand C4 SpaceTourer

Finansowanie

Rata dla Ciebie:
1 811 zł/miesiąc **
Rata dla Firmy:
1 782 zł/miesiąc netto ***

Opis samochodu

Silnik i wersja:
2.0 BlueHDi 160 SHINE Pack
Skrzynia biegów:
EAT8
Kolor:
ROUGE RUBI
Tapicerka:
TKANINA FINN/SKÓRA CLAUDIA
Kolor tapicerki:
CZERŃ/ PERŁOWA STAL
Rok produkcji:
2020

Dane Techniczne

Długość:
4602 mm
Szerokość:
1826 mm
Wysokość:
1644 mm
Masa:
1700 kg
Dopuszczalna Masa Całkowita:
2290 kg
Prędkość maksymalna:
210 km/h
Przyspieszenie 0-100km/h:
9,7 - 10,3 s
Norma emisji spalin:
bez KPP
Spalanie:
6.1 l/100km ****
Emisja CO2:
122.4 g/km ****

Wyposażenie standardowe

Odkryj pełne wyposażenie samochodu...

Opcje

 • Lakier metalizowany
 • Fotele przednie ogrzewane
 • Connect Navi + DAB
 • Citroën Connect Box opcja systemowa

Znajduję się w: Warszawa

Punkt sprzedaży:
PSA Retail Krakowska
Adres:
al.Krakowska 206
Telefon:
Napisz do nas:

Zapytaj o ofertę indywidualną

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *

  ** Przykładowa kalkulacja dla pożyczki balonowej o stałej stopie oprocentowania na model Grand C4 SpaceTourer w ofercie SimplyDrive: cena pojazdu: 144 900 zł, wpłata własna: 14 490 zł, miesięczna rata pożyczki: 1 811 zł, stopa oprocentowania pożyczki: 4,03%, finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki (bez opłaty przygotowawczej): 130 410 zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, wysokość raty balonowej płatnej po 48 miesiącach: 56 976 zł, RRSO: 4.29%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 139 027 zł. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy zgłosić się do najbliższego salonu Citroën. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na 27 lutego 2021r.

  *** Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa netto 108 380 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 811 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy, umowę serwisową z pakietem przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta oraz kartę paliwową). Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  **** Wymienione dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z procedurą testową WLTP, obowiązującą w procesie homologacji samochodów nowych od 1 września 2018 r. Procedura ta zastępuje procedurę NEDC (Europejski cykl jazdy), stosowaną wcześniej. W związku z bardziej realistycznymi warunkami testowymi zużycie paliwa i emisja CO2 mierzone zgodnie z cyklem WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe niż te wynikające z zastosowania procedury NEDC. Dane dotyczące zużycia paliwa i emisji CO2 mogą różnić się w zależności do aktualnych warunków eksploatacji oraz innych czynników, takich jak: specyfika wyposażenia, opcje i rozmiar opon. Więcej informacji na stronie: https://www.citroen.pl/swiat-citroena/technologie/przejrzyste-standardy-pomiaru-zuzycia-paliwa.html