C3

TYLKO 99 ZŁ/MIES.*

RRSO 13,60%

CITROZËN

WEJDŹ DO STREFY ZEN Z CITROËNEM C3

Poczuj się komfortowo i swobodnie w nowym Citroënie C3. Wejdź do strefy CitroZËN i ciesz się lekką ratą 99 zł/mies.* przez pierwszy rok.

Skorzystaj z atrakcyjnej raty na wyjątkowy samochód.

 

POZNAJ POZOSTAŁE OFERTY FINANSOWANIA

Klient indywidualny

Już od 1091 zł/mies.*** w atrakcyjnym leasingu konsumenckim

Klient biznesowy
Już od 917 zł netto/mies.** w Free2Move Lease

Citroëna C3 wyróżnia unikalny design oraz inspirujący wygląd. Citroën C3 wyposażony jest w nowe fotele Advanced Comfort, oraz zawieszenie, które wyznacza nowy standard w segmencie.

AŻ 97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA

 • 7 kolorów nadwozia
 • 4 pakiety kolorów
 • 4 kolory dachów

Dlaczego warto go mieć?

NOWE FOTELE CITROËN ADVANCED COMFORT
97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA
12 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  * Przykładowa kalkulacja dla Pożyczki Multistep. Cena pojazdu: 80 000 zł; wpłata własna: 24 000 zł; pierwsze 12 rat: 99 zł; następne raty (13– 60): 1 595 zł; stała stopa oprocentowania pożyczki: 11,16%; finansowana opłata przygotowawcza: 5% kwoty pożyczki; całkowita kwota pożyczki (zawiera opłatę przygotowawczą): 58 800 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; RRSO: 13,60%; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 84 866,19 zł. Warunki przykładowej pożyczki są dostępne wyłącznie w przypadku skorzystania z oferowanego przez PSA Consumer Finance Polska sp. z o.o. ubezpieczenia spłaty pożyczki. Powyższy przykład nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. W celu uzyskania indywidualnej oferty należy się zgłosić do najbliższego salonu Citroën. Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na czerwiec 2022 r.

  ** Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 71 736 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 917 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów.

  *** Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 71 736 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1091 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ