Citroën C3

KUP ONLINE

Już od 800 zł brutto/mies.

lub Pożyczka Prawdziwe 0%

Styl w zasięgu ręki

Wszechstronny i komfortowy samochód miejski o inspirującym designie. Dzięki 97 dostępnym kombinacjom wyglądu nadwozia Twój C3 może być naprawdę niepowtarzalny.

Poczuj się komfortowo i swobodnie w Citroënie C3. Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 800 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Już od 590 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Pożyczka Prawdziwe 0%, RRSO 0%

+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

 

Citroena C3 wyróżnia unikalny wygląd – panele boczne Airbump podkreślają jego charakter i chronią nadwozie przed uszkodzeniami.

Fotele Advanced Comfort z szerokimi, obszernymi siedziskami gwarantują doskonałe samopoczucie podczas jazdy.

Samochód ma wzorcowo przestronne wnętrze zarówno z przodu jak i z tyłu. Obszerny bagażnik pomieści 300 l.

AŻ 97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA

 • 7 kolorów nadwozia
 • 4 pakiety kolorów
 • 4 kolory dachów

Dlaczego warto go mieć?

NOWE FOTELE CITROËN ADVANCED COMFORT
97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA
12 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 75 200 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 800 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 75 200, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 590 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.***Pożyczka Prawdziwe 0% Założenia przyjęte do obliczenia rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania: cena pojazdu: 125 000 zł, wpłata własna: 75 000 zł, stała stopa oprocentowania pożyczki: 0%, finansowana opłata przygotowawcza od udzielenia pożyczki: 0% kwoty pożyczki, całkowita kwota pożyczki: 50 000 zł (zawiera opłatę przygotowawczą od udzielenia pożyczki), miesięczna opłata za zarządzanie umową (z fakturą elektroniczną): 0 zł, czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy, wysokość raty pożyczki: 1388,89zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta (określona w sposób szacunkowy zgodnie z art. 8 ustawy z dn. 12.05.2011 r. o kredycie konsumenckim): 50 000 zł. Kalkulacja z dnia 02.08.2023 r.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ