Citroën C5 X Plug-in Hybrid – Citroën Oferta
ZAPYTAJ O OFERTĘ »

Citroën C5 X Plug-in Hybrid

ZAMÓW ONLINE

Już od 1790 zł netto/mies.

Lub leasing 101%

Citroën C5 X Plug-In Hybrid to wyjątkowe połączenie odważnego designu, elegancji sedana, dynamicznego i praktycznego charakteru kombi oraz solidności i bezpieczeństwa SUV-a.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na Citroëna C5 X Plug-in Hybrid w bogatej wersji wyposażenia Shine, 225 KM. Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 1790 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 2324 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

 

Citroën C5 X Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach, zarówno podczas codziennych przejazdów w mieście, jak i spontanicznych podróży.

 • Silnik benzynowy o mocy 180 KM i jednostka elektryczna osiągająca 110 KM: łączna moc 225 KM, maksymalny moment obrotowy 360 Nm
 • 4 tryby jazdy: Elektryczny, Hybrydowy, Komfort i Sport
 • Jazda w trybie elektrycznym: zasięg do 63 km, możliwość przemieszczania się w ciszy bez emisji CO₂, prędkość maksymalna 135 km/h

Wnętrze samochodu przypomina komfortowy salon. Komfortowe siedzenia Advanced Comfort z przodu wraz z elegancką deską rozdzielczą tworzą dużą i wygodną strefę kierowcy i pasażera.

Brak hałasu i wibracji, przemyślana izolacja akustyczna eliminująca odgłosy z zewnątrz dzięki zastosowaniu laminowanych szyb z przodu i z tyłu. Podróżowanie Citroënem C5 X Plug-in Hybrid odbywa się w warunkach optymalnego komfortu i niezwykłej ciszy.

Citroën C5 X wyposażony jest w wiele zaawansowanych technologii, które ułatwiają codzienne życie, a dzięki Systemowi wspomagania jazdy autostradowej umożliwiają półautonomiczną jazdę. W modelu tym debiutuje również nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym HD 12”, zaawansowanym wyświetlaczem Head-up oraz funkcją rozpoznawania głosu.

Dlaczego warto go mieć?

CICHA PRACA NAPĘDU
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!

  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.

  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 237500 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1790 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 237500 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2324 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. ***Oferta leasingowa dotyczy modeli Citroëna i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu od 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.