Nowy Citroën C5 X Plug-in Hybrid

W biznesie poruszaj się swobodnie. Nowy Citroen C5 X Plug-in Hybird już od 2 495 zł netto/mies. w ofercie Free2Move Lease.

Zalety finansowania:

 • Okres finansowania od 24 do 60 mies.
 • Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 10 000 km do 200 000 km
 • Spersonalizowane usługi (samochód zastępczy / Assistance 24 / Ubezpieczenie / Karta paliwowa

+ Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,9% wartości pojazdu

Nowy Citroen C5 X Plug-in Hybird doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach, zarówno podczas codziennych przejazdów w mieście, jak i spontanicznych podróży.

 • Silnik benzynowy o mocy 180 KM i jednostka elektryczna osiągająca 110 KM: łączna moc 225 KM, maksymalny moment obrotowy 360 Nm
 • 4 tryby jazdy: Elektryczny, Hybrydowy, Komfort i Sport
 • Jazda w trybie elektrycznym: zasięg do 55 km, możliwość przemieszczania się w ciszy bez emisji CO₂, prędkość maksymalna 135 km/h

Nowy Citroën C5 X Plug-In Hybrid to wyjątkowe połączenie odważnego designu, elegancji sedana, dynamicznego i praktycznego charakteru kombi oraz solidności i bezpieczeństwa SUV-a. Wnętrze samochodu przypomina komfortowy salon. Dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort® panuje w nim atmosfera spokoju i harmonii.

Brak hałasu i wibracji, przemyślana izolacja akustyczna eliminująca odgłosy z zewnątrz dzięki zastosowaniu laminowanych szyb z przodu i z tyłu… Podróżowanie Nowym Citroënem C5 X Plug-in Hybird odbywa się w warunkach optymalnego komfortu i niezwykłej ciszy.

Nowy Citroën C5 X wyposażony jest w wiele zaawansowanych technologii, które ułatwiają codzienne życie i umożliwiają półautonomiczną jazdę. W modelu tym debiutuje również nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym HD 12” i funkcją rozpoznawania głosu.

Dlaczego warto go mieć?

CICHA PRACA NAPĘDU
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 208 936 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 495 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów.