Citroën C5 X Plug-in Hybrid

KUP ONLINE

Już od 2510 zł netto/mies.

Lub leasing 101%

Citroën C5 X Plug-In Hybrid to wyjątkowe połączenie odważnego designu, elegancji sedana, dynamicznego i praktycznego charakteru kombi oraz solidności i bezpieczeństwa SUV-a.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na Citroëna C5 X Plug-in Hybrid w bogatej wersji wyposażenia Shine, 225 KM. Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 2510 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 3080 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

Citroën C5 X Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach, zarówno podczas codziennych przejazdów w mieście, jak i spontanicznych podróży.

 • Silnik benzynowy o mocy 180 KM i jednostka elektryczna osiągająca 110 KM: łączna moc 225 KM, maksymalny moment obrotowy 360 Nm
 • 4 tryby jazdy: Elektryczny, Hybrydowy, Komfort i Sport
 • Jazda w trybie elektrycznym: zasięg do 63 km, możliwość przemieszczania się w ciszy bez emisji CO₂, prędkość maksymalna 135 km/h

Wnętrze samochodu przypomina komfortowy salon. Komfortowe siedzenia Advanced Comfort z przodu wraz z elegancką deską rozdzielczą tworzą dużą i wygodną strefę kierowcy i pasażera.

Brak hałasu i wibracji, przemyślana izolacja akustyczna eliminująca odgłosy z zewnątrz dzięki zastosowaniu laminowanych szyb z przodu i z tyłu. Podróżowanie Citroënem C5 X Plug-in Hybrid odbywa się w warunkach optymalnego komfortu i niezwykłej ciszy.

Citroën C5 X wyposażony jest w wiele zaawansowanych technologii, które ułatwiają codzienne życie, a dzięki Systemowi wspomagania jazdy autostradowej umożliwiają półautonomiczną jazdę. W modelu tym debiutuje również nowy interfejs komunikacyjny z ekranem dotykowym HD 12”, zaawansowanym wyświetlaczem Head-up oraz funkcją rozpoznawania głosu.

Dlaczego warto go mieć?

CICHA PRACA NAPĘDU
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 236 300, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2510 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 236 300 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto 2915 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. *** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.