NOWY SUV Citroën C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Zyskaj do 13 500 zł

+ Leasing 103%

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybird. Wjedź do strefy CitroZËN.

Zyskaj nawet do 13 500 zł

 • Rabat bazowy do 5 000 zł
 • Specjalny rabat 4% od ceny cennikowej samochodu

+ Atrakcyjne finansowanie – Leasing 103%
+ Pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom:

 • zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu
 • obręczom aluminiowym
 • nowym kolorom i materiałom wykończeniowym
 • kranowi dotykowemu 10”
 • przeprojektowanej konsoli centralnej
 • Nowy SUV Citroën C5 Aircross w wersji hybrydowej plug-in zapewnia optymalne osiągi dzięki silnikowi elektrycznemu, który wspiera jednostkę spalinową. Łączna moc układu wynosi 225 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 320 Nm.
 • Wybierając tę wszechstronną wersję możesz czerpać przyjemność z jazdy w trybie elektrycznym i wjeżdżać do stref miejskich objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. Silnik spalinowy doskonale sprawdzi się podczas dłuższych podróży.
 • Napęd hybrydowy plug-in w Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid dodatkowo zwiększa komfort jazdy i poprawia samopoczucie pasażerów. Silnik elektryczny zapewnia zasięg wystarczający w codziennej eksploatacji (do 64 km w cyklu WLTP), a jednostka spalinowa umożliwia pokonywanie dłuższych tras w poczuciu pełnej wolności.

Dlaczego warto go mieć?

zasięg do 64 km w trybie elektrycznym
moc 225 KM
proste ładowanie

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na


  Dane kontaktowe


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 5 000 zł dla wersji Shine i Shine Pack oraz rabatu procentowego w wysokości 4% od ceny cennikowej samochodu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.