NOWY SUV Citroën C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

KUP ONLINE

Już od 1670 zł netto/mies.

lub Leasing 101%

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybird. Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb w bogatej wersji wyposażenia Shine, 225 KM:

 • Już od 1670 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 2250 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

 

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom:

 • zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu
 • obręczom aluminiowym
 • nowym kolorom i materiałom wykończeniowym
 • kranowi dotykowemu 10”
 • przeprojektowanej konsoli centralnej
 • Citroën C5 Aircross to nowoczesny SUV z silnikiem hybrydowym plug-in o łącznej mocy 225 KM i maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm
 • Silnik elektryczny zapewnia optymalne osiągi i pozwala na wjazd do stref miejskich objętych ograniczeniami dla pojazdów spalinowych
 • Silnik spalinowy doskonale sprawdzi się podczas dłuższych podróży
 • Dzięki zasięgowi do 64 km w trybie elektrycznym (cykl WLTP) oraz jednostce spalinowej, C5 Aircross pozwala na pokonywanie zarówno codziennych tras, jak i dłuższych podróży.

Dlaczego warto go mieć?

zasięg do 64 km w trybie elektrycznym
moc 225 KM
proste ładowanie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 198 150, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1670 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.**Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 198 150 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto 2250 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.*** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.