NOWY SUV Citroën C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID


Od 2 294 zł NETTO/MIES.*

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom:

 • zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu
 • obręczom aluminiowym
 • nowym kolorom i materiałom wykończeniowym
 • kranowi dotykowemu 10”
 • przeprojektowanej konsoli centralnej

 

OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH I INDYWIDUALNYCH

 • Już od 2 294 zł netto/mies.* w programie Free2Move Lease
 • Już od 2 725 zł/mies. ** w leasingu konsumenckim

+ PROMOCYJNE UBEZPIECZENIE OC/AC/NNW/CAR ASSISTANCE W WYSOKOŚCI 2,9% WARTOŚCI POJAZDU

 • Nowy SUV Citroën C5 Aircross w wersji hybrydowej plug-in zapewnia optymalne osiągi dzięki silnikowi elektrycznemu, który wspiera jednostkę spalinową. Łączna moc układu wynosi 225 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 320 Nm.
 • Wybierając tę wszechstronną wersję możesz czerpać przyjemność z jazdy w trybie elektrycznym i wjeżdżać do stref miejskich objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. Silnik spalinowy doskonale sprawdzi się podczas dłuższych podróży.
 • Napęd hybrydowy plug-in w Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid dodatkowo zwiększa komfort jazdy i poprawia samopoczucie pasażerów. Silnik elektryczny zapewnia zasięg wystarczający w codziennej eksploatacji (do 55 km w cyklu WLTP), a jednostka spalinowa umożliwia pokonywanie dłuższych tras w poczuciu pełnej wolności.

Dlaczego warto go mieć?

zasięg do 55 km w trybie elektrycznym
moc 225 KM
proste ładowanie

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  * Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 190 757 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 294 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. **Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 190 757 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2 725 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% bez względu na szkodowość.