Nowy SUV Citroën C5 Aircross

WJEDŹ DO STREFY ZEN

Zyskaj do 30 000 zł

+ Leasing 103%

Poznaj bliżej komfortowego SUV-a, który wyznacza nowe standardy stylu, przestronności i modułowości. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nowego Citroëna C5 Aircross. Wjedź do sterfy CitroZËN!

Zyskaj nawet do 30 000 zł

 • Rabat bazowy do 9 000
 • Specjalny rabat 12% od ceny cennikowej samochodu

+ Atrakcyjne finansowanie – Leasing 103%

+ Pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Nowy SUV Citroën C5 Aircross wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom, m.in. zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu, obręczom aluminiowym, nowym kolorom i materiałom wykończeniowym, ekranowi dotykowemu 10” czy przeprojektowanej konsoli centralnej.

DESIGN: SOLIDNOŚĆ I OCHRONA

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma wszystkie cechy mocnego i bezpiecznego SUV-a, na co wskazuje muskularny profil samochodu:

 • Prześwit 230 mm
 • Duże koła o średnicy 720 mm
 • Elementy ochronne wokół nadwozia
 • Charakterystyczne, funkcjonalne relingi dachowe
 • Wysoka pozycja za kierownicą

Nowy SUV Citroën C5 Aircross dostępny jest z wydajnymi i dynamicznymi silnikami spalinowymi najnowszej generacji, spełniającymi normę Euro 6.4:

 • silnik benzynowy 1.2 PureTech 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8
 • silnik Diesla 1.5 BlueHDi 130 S&S z ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8

Dlaczego warto go mieć?

zawieszenie Citroën Advanced Comfort
nowe siedzenia Advanced Comfort
bagażnik o pojemności od 580 l do 720 l

Zobacz również


  Zapytaj o ofertę indywidualną na


  Dane kontaktowe


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Dodatkowe wsparcie w wysokości do 30 000 zł dla modelu C5 Aircross dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 9 000 zł dla wersji Shine i Shine Pack oraz 12% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.