Nowy SUV Citroën C5 Aircross

KUP ONLINE

Już od 960 zł netto/mies.

lub Leasing 101%

Poznaj bliżej komfortowego SUV-a, który wyznacza nowe standardy stylu, przestronności i modułowości. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nowego Citroëna C5 Aircross.

Wybierz ofertę finansowania dopasowaną do Twoich potrzeb:

 • Już od 960 zł netto/mies. w leasingu dla firm
 • Już od 1170 zł brutto/mies. w leasingu konsumenckim
 • Leasing 101%

+ Pakiet OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Nowy SUV Citroën C5 Aircross wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom, m.in. zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu, obręczom aluminiowym, nowym kolorom i materiałom wykończeniowym, ekranowi dotykowemu 10” czy przeprojektowanej konsoli centralnej.

DESIGN: SOLIDNOŚĆ I OCHRONA

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma wszystkie cechy mocnego i bezpiecznego SUV-a, na co wskazuje muskularny profil samochodu:

 • Prześwit 230 mm
 • Duże koła o średnicy 720 mm
 • Elementy ochronne wokół nadwozia
 • Charakterystyczne, funkcjonalne relingi dachowe
 • Wysoka pozycja za kierownicą

Nowy SUV Citroën C5 Aircross dostępny jest z wydajnymi i dynamicznymi silnikami spalinowymi najnowszej generacji, spełniającymi normę Euro 6.4:

 • silnik benzynowy 1.2 PureTech 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8
 • silnik Diesla 1.5 BlueHDi 130 S&S z ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8

Dlaczego warto go mieć?

zawieszenie Citroën Advanced Comfort
nowe siedzenia Advanced Comfort
bagażnik o pojemności od 580 l do 720 l

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 141 450, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 960 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. **Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 141 450 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto 1170 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.*** Leasing 101% Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.