Nowy SUV Citroën C5 Aircross

NOWY SUV KLASY KOMFORT


Od 1 481 PLN NETTO/MIES.*

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Nowy SUV Citroën C5 Aircross wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom, m.in. zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu, obręczom aluminiowym, nowym kolorom i materiałom wykończeniowym, ekranowi dotykowemu 10” czy przeprojektowanej konsoli centralnej.

 

 

OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH I INDYWIDUALNYCH

 • Już od 1 481 zł netto/mies.* w programie Free2Move Lease
 • Już od 1 758 zł/mies. **w leasingu konsumenckim

DESIGN: SOLIDNOŚĆ I OCHRONA

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma wszystkie cechy mocnego i bezpiecznego SUV-a, na co wskazuje muskularny profil samochodu:

 • Prześwit 230 mm
 • Duże koła o średnicy 720 mm
 • Elementy ochronne wokół nadwozia
 • Charakterystyczne, funkcjonalne relingi dachowe
 • Wysoka pozycja za kierownicą

Nowy SUV Citroën C5 Aircross dostępny jest z wydajnymi i dynamicznymi silnikami spalinowymi najnowszej generacji, spełniającymi normę Euro 6:

 • silnik benzynowy 1.2 PureTech 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8
 • silnik Diesla 1.5 BlueHDi 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8

Dlaczego warto go mieć?

zawieszenie Citroën Advanced Comfort
nowe siedzenia Advanced Comfort
bagażnik o pojemności od 580 l do 720 l

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 128 750 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 481 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. **Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 128 750 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1 758 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.