Nowy SUV Citroën C5 Aircross

WJEDŹ DO STREFY ZEN

Zyskaj do 26 000 zł

Leasing 105%

Poznaj bliżej komfortowego SUV-a, który wyznacza nowe standardy stylu, przestronności i modułowości. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na nowego Citroëna C5 Aircross. Wjedź do sterfy CitroZEN!

Zyskaj nawet do 26 000 zł

 • rabat bazowy do 4 000 zł
 • specjalny rabat do 10%
 • pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł przy zakupie online

Skorzystaj z Leasingu 105%

 • leasing na okres 24. miesięcy przy wpłacie początkowej 45%

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyznacza standardy komfortu, przestronności i modułowości. Wygląd samochodu zmienił się i jest obecnie jeszcze bardziej wyrafinowany i pełen energii. Nowy SUV Citroën C5 Aircross wzmocnił swoją pozycję w segmencie dzięki licznym nowościom, m.in. zmodyfikowanej stylistyce przodu nadwozia oraz identyfikacji świetlnej z tyłu, obręczom aluminiowym, nowym kolorom i materiałom wykończeniowym, ekranowi dotykowemu 10” czy przeprojektowanej konsoli centralnej.

DESIGN: SOLIDNOŚĆ I OCHRONA

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma wszystkie cechy mocnego i bezpiecznego SUV-a, na co wskazuje muskularny profil samochodu:

 • Prześwit 230 mm
 • Duże koła o średnicy 720 mm
 • Elementy ochronne wokół nadwozia
 • Charakterystyczne, funkcjonalne relingi dachowe
 • Wysoka pozycja za kierownicą

Nowy SUV Citroën C5 Aircross dostępny jest z wydajnymi i dynamicznymi silnikami spalinowymi najnowszej generacji, spełniającymi normę Euro 6:

 • silnik benzynowy 1.2 PureTech 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8
 • silnik Diesla 1.5 BlueHDi 130 S&S z sześcioprzełożeniową skrzynią manualną lub ośmioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT8

Dlaczego warto go mieć?

zawieszenie Citroën Advanced Comfort
nowe siedzenia Advanced Comfort
bagażnik o pojemności od 580 l do 720 l

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  * Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 130 585 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 600 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,9% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów. Dodatkowe wsparcie w wysokości do 26 000 zł dotyczy klientów indywidualnych B2C oraz biznesowych B2B. Finalna kwota rabatu jest sumą rabatu bazowego w wysokości do 4 000 zł dla wersji Shine i Shine Pack, 10% rabatu procentowego od ceny cennikowej samochodu oraz wartości pakietu ubezpieczeń OC/AC w wysokości 3% ceny cennikowej samochodu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 105% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.