Nowy elektryczny ë-C4

Skorzystaj z promocyjnego finansowania w ramach Free2Move Lease!

W BIZNESIE PORUSZAJ SIĘ SWOBODNIE

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease dedykowany jest klientom biznesowym, którzy cenią sobie komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem.

Płacąc stałe, miesięczne raty w znanej z góry wysokości, możesz korzystać z nowych samochodów oraz usług dodatkowych dostosowanych do twoich potrzeb.

Nowy Citroën ë-C4 umożliwia codzienne przemieszczanie się w trybie elektrycznym, zapewniając pełną izolację od świata zewnętrznego. Poznaj jego główne zalety:

 • zerowa emisja CO2
 • zasięg do 357 km (wg WLTP)²
 • ładowanie do 80% w 30 min przy wykorzystaniu ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW
 • idealnie harmonijna jazda: zero wibracji, zero wstrząsów, zero zmiany biegów
 • stale dostępny moment obrotowy wzmacniający doznania za kierownicą

Dlaczego warto go mieć?

CICHA PRACA NAPĘDU
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 174 900 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 566 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ