Nowy ë-C4

W 100% ËLEKTRYCZNY

JUŻ OD 1199 PLN NETTO/MIES.*

W FREE2MOVE LEASE

Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric umożliwia codzienne przemieszczanie się w trybie elektrycznym, zapewniając pełną izolację od świata zewnętrznego.

Nowy ë-C4 – 100% ëlectric wyróżnia się unikalnymi, niedostępnymi w innych modelach akcentami stylistycznymi:
Monogram ë na błotnikach i z tyłu

 • Pakiet Kolor Anodized Blue
 • Specjalne elementy dekoracyjne na drzwiach
 • Dostępne wyłącznie w wersji elektrycznej 18” obręcze aluminiowe Crosslight, sprzyjające oszczędzaniu energii

Dlaczego warto go mieć?

ZEROWA EMISJA CO2
100% WYDAJNOŚCI
PROSTE I PRAKTYCZNE ŁADOWANIE

Zobacz również

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.

  *Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 154 500 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1199 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Callcenter jest czynne pn.-pt. od 9.00 do 17.00

  ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY

   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

   ZADZWOŃ